درباره ما

شکل گیری آکادمی ذهن و زمان

قانون جذب یکی از مسائلی‌ست که به دلیل علاقه مردم و نیاز حیاتی که به این مباحث در زندگی روزمره‌شان احساس می‌کردند، مورد اقبال عمومی زیادی قرار گرفته است.
آکادمی ذهن و زمان به همت آقای فرامرزی در راستای مسئولیت اجتماعی و به منظور رفع نیاز و خلاء آموزشی که در جامعه دیده می‌شود، تصمیم به این گرفته است که توسط تیم تحقیقاتی خود قانون جذب را به شیوه علمی و طبق استانداردهای جهانی به علاقه‌مندان یادگیری این حوزه آموزش دهد.

هادی فرامرزی

از حدود  سال 85 و پس از چاپ کتاب راز در ایران،  هادی فرامرزی با اندیشه‌های نو قانون جذب آشنا شد.  وی از سالیانی قبل‌تر قانون جذب را به عنوان یک سبک زندگی پذیرفته بود و درحال حاضر بیش از 30 سال است که در ضمینه قانون جذب فعالیت و تحقیق دارد.

تحقیق و فعالیت مستمر ایشان در قانون جذب موجب شد که از نظر بار علمی به عنوان یکی از افراد صاحب نظر در این حوزه به حساب آید و افراد موفق زیادی را آموزش بدهند.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
حضور در رسانه
درباره ما

نکته لازم به ذکر این است که آموزش قانون جذب دارای استانداردهای جهانی‌ست که در میان این استانداردها یک اصل بسیار کلیدی و مهم وجود دارد که طبق این اصل متاسفانه تعداد زیادی از مدرسین حال حاضر قانون جذب دارای صلاحیت لازم برای آموزش قانون جذب نیستند!

طبق استانداردهای جهانی یک مربی یا مدرس قانون جذب پیش از آن که آموزش‌های خود را همگانی یا عمومی کند، باید به اهداف خود از طریق قانون جذب رسیده باشد و همزمان شاگردانی تربیت کرده باشد که آن‌ها نیز بر اساس آموزه‌های قانون جذب به قدرت ذهن انسان ایمان پیدا کرده‌اند.

تعداد زیادی از علاقه مندان قانون جذب یادگیری این علم را برای جذب ثروت و پولسازی دنبال می‌کنند و به همین دلیل به سادگی به شخصی که شمایل اولیه و ظاهری رسیدن به ثروت را داشته باشد اعتماد می‌کنند. تعدادی از مربی‌های غیرحرفه‌ای این حوزه هم که از سادگی مردم مطلع هستند با آماده سازی یک تصویر فریب دهنده، از سادگی مردم برای محقق کردن اهداف خویش استفاده کرده و درنهایت هیچ دستاوردی برای شاگردان خود ندارند.

جناب آقای فرامرزی در طول سالیان گذشته از بحث آموزش قانون جذب هیچ عائده مالی نداشته و موفقیت‌های خود را از کسب و کارهای متفاوتی که از راه قانون جذب شروع کرده‌اند، بدست آورده‌ است.

موفقیت ایشان در زمینه‌دکوراسیون داخلی و هنر پتینه به اندازه‌ای‌ست که آقای فرامرزی به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین هنرمندان حوزه پتینه نیز شناخته می‌شود.

آموزش قانون جذب

یکی از اهداف برنامه ریزی شده جناب آقای فرامرزی توسعه قانون جذب به شکل یک پایگاه آموزشی بوده است که این امر بنا بر برنامه ریزی‌های بلند مدت ایشان، در سال 1400 محقق شد. این پایگاه جهت توسعه آموزش قوائد علمی قانون جذب، توسعه فردی و مالی برای علاقه مندان این حوزه در دسترس همگان قرار گرفته است.

آموزش‌ها برخلاف  دوره‌های موجود بازار بر اساس نیاز علاقه مندان طراحی و به همراه برنامه‌های تمرینی ارائه می‌گردد که فهم مطالب را برای مخاطبین دوره در ساده‌ترین حالت ممکن آشکار می‌کند.

آموزش‌های فرامرزی بصورت ساده، علمی و کاربردی‌ست که با زبانی متفاوت و نگاهی نو، شما را در توانمندی و اجرای قانون جذب یاری می‌کند.  

همین حالا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید
0/5 (0 نظر)