ساده، علمی، کاربردی
به دور از هرگونه خرافه
توضیحات دوره

برای سریع‌تر رسیدن به خواسته‌ها و رویاهایی که در سر دارید باید در قدم اول قانون جذب را یاد بگیرید!

قانون جذب عاملی است که توسط آن رویاهایت را باور می‌کنی…

برای شروع آموزش قانون جذب پیشنهاد مجموعه ما به شما دوره آموزشی راز کائنات است.

دوره راز کائنات بصورت ساده، علمی و کاربردی طراحی شده که در کنار تمارین به شما ارائه می‌شود.

درحال حاضر هم به دلیل نزدیکی با عید نوروز باستانی، این دوره با 85 درصد تخفیف فقط برای مدت محدود در اختیار شما قرار میگیرد.

پس این فرصت را از دست ندهید!

در خصوص دوره راز کائنات چه می‌دانید؟ آیا این دوره با دوره‌های قانون جذب ارتباطی دارد یا خیر؟ در این مقاله صرفاً سعی می‌کنیم تا به بررسی تخصصی و جزئی دوره راز کائنات بپردازیم و این دوره را به شکل مناسبی به شما توضیح دهیم.

برای ان که بتوانید درک کنید که دوره راز کائنات چیست، لازم است تا ابتدا با وبسایت ذهن و زمان و پس از آن با استاد فرامرزی آشنا شوید. پس از اینکه با این دو مورد آشنا شدید، می‌توانید به سادگی به موضوعی همچون دوره راز کائنات بپردازیم و توضیحات مربوط به آن را به شما ارائه کنیم.

 

وبسایت ذهن و زمان

وبسایت ذهن و زمان مربوط به فردی به نام هادی فرامرزی است که در جهت آموزش صحیح و اصولی دوره‌های قانون جذب به افرای که مشتاق یادگیری این موضوعات هستند، کمک می‌کند. معمولاً برای آن که بتوانید به سادگی و به راحتی این دوره‌ها را پشت سر بگذارید، لازم است تا ابتدا آن چیزی که نیاز دارید را انتخاب کرده و سپس در دوره مدنظر خودتان شرکت کنید. فراموش نکنید که این وب سایت می‌تواند به شما کمک کند تا هر چه بهتر و ساده‌تر بتوانید از قانون جذب برای رسیدن به خواسته‌های خودتان بهره‌مند شوید.

 

استاد هادی فرامرزی

استاد هادی فرامرزی فردی است که بیشتر از ۳۰ سال است که در زمینه قانون جذب و ارتعاشات در حال فعالیت می‌باشد. این استاد با توجه به پژوهش‌ها و تحقیق‌هایی که انجام داده است، توانسته است این قانون را به خوبی درک کرده و به دیگران نیز توضیح دهید. در صورتی که شما نیز علاقه‌مند به این مسائل می‌باشید، می‌تواند به سادگی و به راحتی به این استاد مراجعه کرده و با گوش دادن به توصیه‌های او، راه خود را در مسیر مناسب خود پیدا کنید.

 

دوره راز کائنات چیست؟

دوره راز کائنات در واقع در حال حاضر یکی از ۸ دوره‌ای است که در این وبسایت در حال برگزاری می‌باشد. می‌توان گفت که در حال حاضر فقط همین دوره برگزار شده است و ۷ دوره دیگر صرفاً در دست تدوین و آماده‌سازی هستند. برای آن که بتوانید هرچه بهتر و بیشتر با این دوره آشنا شوید، ویژگی‌های مربوط به این دوره را در ادامه آورده‌ایم.

 

زبان و بیان ساده

اولین موضوعی که یک دوره مربوط به قانون جذب باید داشته باشد مربوط به زبان و بیان ساده‌ای است که آن دوره دارد. در صورتی که مدرس با زبان و اصطلاحات سختی بخواهد مطالب و مسائل را به شما توضیح دهد، در حقیقت نه تنها هیچ چیزی متوجه نخواهید شد، بلکه حتی سردرگم‌تر نیز می‌شوید. دوره راز کائنات به نحوی بیان شده است که حتی افرادی که هیچ اطلاعات و دانشی از این دوره ندارند نیز می‌توانند به سادگی مطالب آن را متوجه شوند.

 

زمان دوره

این دوره شامل ۸ جلسه تمرین عملی و ۱۰ جلسه تمرین تئوری می‌شود که به شما توضیح دهد راز کائنات چیست و چگونه می‌توانید خود را همسو با کائنات نمایید. این همسو شدن در واقع قرار گرفتن در جهت قانون جذب است. بنابراین اگر شما به عنوان یک دانشجو بتوانید به خوبی این ۱۸ جلسه را پشت سر بگذارید، می‌توانید به راحتی قانون جذب را یاد گرفته و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌ها و اهداف خودتان استفاده نمایید.

 

نوع تدریس

موضوع بعدی که اهمیت بسیار زیادی نیز دارد مربوط به نوع تدریس می‌شود. نوع تدریسی که استاد فرامرزی انجام می‌دهد در حقیقت به نوعی طراحی شده است که به شما کمک کند تا حس یک کلاس واقعی را بگیرید. این حس به شما کمک زیادی می‌کند که با تمرکز بیشتر به مطالب گوش دهید و سپس در خصوص آن‌ها تصمیم‌گیری کنید.

 

جمع‌بندی

موارد عنوان شده در مورد دوره راز کائنات همگی به نوعی مربوط به قانون جذب نیز می‌شوند. این قانون جذب سبب می‌شود تا شما بتوانید به خوبی و به راحتی در مسیر رسیدن به خواسته‌های خودتان گام بردارید و هر آن چیزی که طلب می‌کنید را با استفاده از این قانون و همچنین مطالبی که در دوره‌های استاد فرامرزی می‌اموزید، به دست‌آورید.

دوره راز کائنات به محض خرید به صورت آنلاین در پنل کاربری شما فعال و قابل مشاهده و دانلود می باشد.

نتایج دوره

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دوره راز کائنات به محض خرید به صورت آنلاین در پنل کاربری شما فعال و قابل مشاهده و دانلود می باشد.

توضیحات و سرفصل‌های دوره

در دوره آموزشی راز کائنات برای یادگیری بهتر شما هنرجویان عزیز کلیه مباحث در یک فضای شبیه سازی به کلاس درس به شما ارائه شده است. مجموعه آکادمی ذهن و زمان در طراحی این دوره تمام تلاش خود را داشته است که آموزش‌ها در کنار آنلاین بودن، حس جلسات حضوری را منتقل کند.

این دوره در 11 قسمت به شما ارائه می گردد.

پیش نیاز های این دوره آموزشی

این دوره هیچ نیازی به اینکه شما دانش قبلی داشته باشید ندارد و تمامی مطالب از صفر گفته می‌شود. با شرکت در این دوره شما با قانون جذب که راز اصلی کائنات است آشنا شده و از آن در زندگی خود استفاده می‌کنید.

این دوره به چه کسانی توصیه می‌شود؟

آکادمی ذهن و زمان و آقای فرامرزی این دوره را به تمامی افرادی که قصد موفقیت و رسیدن به آرزوهای‌شان را دارند توصیه می‌کنند. اگر حتی از رسیدن به آرزوها و خواسته‌های‌تان ناامید شدید، باز هم ما به شما شرکت در این دوره را توصیه می‌کنیم!

هیچوقت برای یک شروع جدید دیر نیست!

با خرید این دوره چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود؟

قانون جذب همان شیوه زندگیست که برای داشتن یک زندگی ایده‌آل به آن نیاز دارید. شما با یادگیری این قانون هر روز به باورهایتان نزدیک‌تر می‌شوید و نهایت روزی می‌رسد که به تمام خواسته‌هایی که در زندگی داشتید رسیدید.

قیمت دوره
3،300،000 تومان
85 درصد تخفیف

به مدت محدود

دوره راز کائنات به محض خرید به صورت آنلاین در پنل کاربری شما فعال و قابل مشاهده و دانلود می باشد.

سوالات متداول

علاقه به یادگیری قانون جذب دارم اما نمی‌دونم از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد مجموعه ما به شما دوره راز کائنات است. در این دوره تمامی مطالب بصورت ساده، علمی و کاربردی به شما آموزش داده شده است و آموزش‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که پاسخگوی نیازهای شما از قانون جذب باشد.

آیا قانون جذب واقعیت داره؟

قانون جذب، علمی‌ست که از قدرت تاثیر افکار و انرژی باور بر نتیجه کارها و خواسته‌های انسان‌ها شکل گرفته است و از سالیان قبل در تاریخ وجود داشته است. درحال حاضر هم در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان کاربردی ترین شیوه زندگی به افراد تدریس می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله قانون جذب را در صفحه ما مطالعه کنید.

آیا قانون جذب تضادی با دین داره؟

هیچکدام از مباحث و تکنیک‌های روز جهان در مورد قانون جذب با ادیان الهی مغایرتی نداشته و هم راستا با آموزه‌های پروردگار است.

آیا قانون جذب علمی‌ست؟

برای پاسخ به این سوال می‌توان به اکتشافات علمی روز دنیا در حوزه‌هایی مانند زمان و متافیزیک استناد کرد که در بسیاری از موارد بر آموزه‌های قانون جذب از نظر علمی صحت گذاشته‌اند.

ذهن و زمان
قیمت دوره 3،300،000 تومان
85 درصد تخفیف

به مدت محدود

495،000
همین حالا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید
0/5 (0 نظر)