سوالات متداول

علاقه به یادگیری قانون جذب دارم اما نمی‌دونم از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد مجموعه ما به شما دوره راز کائنات است. در این دوره تمامی مطالب بصورت ساده، علمی و کاربردی به شما آموزش داده شده است و آموزش‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که پاسخگوی نیازهای شما از قانون جذب باشد.

آیا قانون جذب واقعیت داره؟

قانون جذب، علمی‌ست که از قدرت تاثیر افکار و انرژی باور بر نتیجه کارها و خواسته‌های انسان‌ها شکل گرفته است و از سالیان قبل در تاریخ وجود داشته است. درحال حاضر هم در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان کاربردی ترین شیوه زندگی به افراد تدریس می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله قانون جذب را در صفحه ما مطالعه کنید.

آیا قانون جذب تضادی با دین داره؟

هیچکدام از مباحث و تکنیک‌های روز جهان در مورد قانون جذب با ادیان الهی مغایرتی نداشته و هم راستا با آموزه‌های پروردگار است.

آیا قانون جذب علمی‌ست؟

برای پاسخ به این سوال می‌توان به اکتشافات علمی روز دنیا در حوزه‌هایی مانند زمان و متافیزیک استناد کرد که در بسیاری از موارد بر آموزه‌های قانون جذب از نظر علمی صحت گذاشته‌اند.

چرا خیلی از افراد قانون جذب را قبول ندارند؟

قانون جذب یکی از قوانین اصلی جهان هستی است و باور نداشتن به آن به مانند قبول نداشتن قانون جاذبه است!
قانون جذب در هر صورت بر زندگی شما تاثیر دارد و شما با یادگیری آن صرفاً می‌توانین از قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته‌های‌تان استفاده کنید.

آیا بدون کار کردن هم می‌توان با قانون جذب پیشرفت کرد؟

لازمه اصلی پیشرفت و موفقیت در کائنات حرکت کردن است. قانون جذب در کنار حرکت به شما کمک می‌کند که مسیر کوتاه‌تر و مقصد باب میل‌تان باشد.

چقدر طول میکشه که به اهدافم برسم؟

با تغییر شرایط ذهنی و استمرار در مسیر استفاده از قانون جذب، به مرور افراد به خواسته‌هایی که در نظر دارند نزدیک‌تر می‌شوند. بسته به جدی گرفتن تمرینات و قدرت ذهنی این افراد، فرایند کوتاه‌تر می‌شود.

چطوری میشه با قانون جذب پولدار شد؟

قانون جذب در هر مسیری که مد نظر دارید می‌تواند به شما کمک کند چون کاربرد اصلی این علم برای ساخت باور و رسیدن به خواسته‌های‌تان است.

یادگیری قانون جذب چقدر طول میکشه؟

یادگیری قانون جذب از نظر تئوریک زمان زیادی را نیاز ندارد اما درک قانون جذب نیاز به تمرین و لمس کردن مفهوم این قانون در جریان زندگی دارد.
شاید به همین دلیل است که آن را بزرگترین «راز» کائنات می‌دانند.

تاثیرات قانون جذب بر زندگیم از کی دیده می‌شود؟

تاثیرات این قانون دقیقاً از زمانی شروع می‌شود که شما اقدام به استفاده از این قوانین در زندگی خود می‌کنید.

چرا تا الان آموزش‌های قانون جذب برای من کارساز نبوده؟

قانون جذب در تمامی زندگی‌ها نقش اساسی دارد و کارساز نبودن آن در زندگی افراد نشان از آن دارد که این قانون در جهت عکس خواسته‌های شما بکار گرفته شده است.

همین حالا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید
0/5 (0 نظر)